Programa; Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir, Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. İlhan Genç ve Prof. Dr. Ali Öztürk, Öğrenci Dekanı Prof. Dr. Mustafa Koç, Öğrenci Dekan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi İbrahim Duman ve Üniversitemiz Öğrencileri katılım sağladı. 

Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren Prof. Dr. Mustafa Koç, öğrencilere daha fazla ulaşabilmek ve onlarla daha yakından ilgilenebilmek amacıyla Öğrenci Senatosu Toplantısı’nın devamının geleceğini dile getirdi. Bu amaçla Öğrenci Dekanlığı’nın kurulduğunu belirten Prof. Dr. Mustafa Koç, “Kendimizi güncelliyoruz.” diyerek bütün birimlerle iş birliği içerisinde olduklarını da sözlerine ekledi.  

1cf5a6f6-453b-4e6e-8027-99e3eba78de0

Programda konuşan Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir; öğrencilere verdikleri eğitim-öğretim hizmetinin yanında onları hayata da hazırladıklarını ifade etti.  Öğrencilerin daha iyi gelişmesi, bilinçlenmesi için çabaladıklarını dillendiren Rektörümüz, “Ne kadar çok güçlü insan varsa o kadar güçlüyüz. Biz sizleri daha iyi tanıyarak, daha çok yardımcı olarak sizlerin daha güçlü olmanızı ve daha iyi bir ortamda eğitim görmenizi istiyoruz.” şeklinde konuştu. 

e918f6ad-d353-4974-9045-ff54f5505e0d

''4006 TÜBİTAK BBİLİM FUARLARI DESTEKLEME'' KAPSAMINDA ''YEŞİLTEPE ORTAOKULU''NDA BİLİ FUARI GERÇEKLEŞTİRİLDİ ''4006 TÜBİTAK BBİLİM FUARLARI DESTEKLEME'' KAPSAMINDA ''YEŞİLTEPE ORTAOKULU''NDA BİLİ FUARI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Öğrenci Senatosu toplantıları ile Düzce Üniversitesi öğrenci merkezli eğitimi geliştirmek, karar alma ve yönetim süreçlerine öğrencilerimizin etkin katılımlarını sağlamak, üst yönetim ile öğrencilerimiz arasında etkili bir iletişim ağı oluşturmak, öğrencilerimizin sorun, istek ve beklentilerini belirleyerek üst yönetime iletmelerini sağlamak, iç paydaş olarak öğrencilerimizin kalite ve akreditasyon süreçlerine etkin katılımlarını sağlamak ve onların eğitim, sağlık, spor vb. ihtiyaçlarının karşılanmasına destek olmak amaçlı çalışmalar hayata geçirilmesi planlanıyor.  

3a0eddc4-065c-48d6-b1a0-38cf59d65b35

Editör: Haber Merkezi