• DOLAR 33,04 %0.65
  • EURO 36,02 %0.40
  • ALTIN 2.559,61 %0.40
  • BİST100 11.065 %0.37
  • BITCOIN 58.600 %1.94
  • ETHERIUM 3.155 %3.21
32°
15:28 Gündem

Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü öncülüğünde, sahipsiz sokak hayvanlarının rehabilitesine yönelik örnek bir çalışma yürüten Düzce Belediyesi, bu konuda diğer belediyelere örnek gösterildi.

15:03 Gündem

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, 15 Temmuz Milli Birlik ve Demokrasi Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Özlü mesajında 2016 yılında yaşanan hain darbe girişiminin Aziz Türk Milleti’nin korkusuz feraseti karşısındaki başarısızlığını ve Türkiye Cumhuriyeti’nin artık vesayet odakları tarafından yönetilemeyeceğini hatırlattı.

14:57 Gündem

2014-2019 dönemi Akçakoca Belediye Başkanı olan ve yapmış olduğu başarılı çalışmaları ile isminden söz ettiren Ecz. Cüneyt Yemenici, sosyal medya hesabından 2015 yılında Akçakoca liman içi bölgesinde TOKİ ile birlikte başlatılan kentsel dönüşüm ile ilgili açıklamalarda bulunarak dikkatleri üzerine çekti.

13:21 Gündem

15 Temmuz gecesi yaşanan hain darbe girişiminde Boğaziçi Köprüsü'nde darbecilerin saldırısına maruz kalan ve o gün şehitlerle beraber Türk bayrağını taşıyan Özer Coşkun, o korkunç geceyi ve yaşadıklarını torunları için unutulmaz bir hatıra olarak saklıyor.

11:36 Gündem

Karadeniz bölgesinin önemli tarım ürünlerinden biri olan fındıkta fiyat belirsizliği devam ediyor. Sezon başında umut vaat eden yükseliş trendi, son haftalarda yaşanan ani düşüşlerle tersine döndü. Özellikle Düzce başta olmak üzere bölgedeki fındık üreticileri, piyasalardaki bu dalgalanmalardan nasıl etkileneceklerini merak ediyor.

10:22 Gündem

Düzce Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen toplu sünnet şöleni gerçekleştirildi. Sünnet kıyafetlerini giyen 125 çocuk için düzenlenen ve eğlenceli aktivitelerin de yer aldığı şölende, mevlidi şerif okunarak, davetlilere yemek ikramı yapıldı.

10:13 Gündem

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün girişimleri ile yaklaşık 5 yıldır aralıksız çalışmaların devam ettiği Konuralp Antik Kentinde bulunan ve Aslanlı Mozaik olarak bilinen ‘Dionysos Kült Mekanı’nı yansıtan kült eserin hazırlanan mozaik replikası (kopya) Düzce Valiliği karşısı Anıtpark Meydanı kavşağında sergilenmeye başlandı.

10:04 Gündem

Düzce Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü, oluşturulan özel ekiplerle gündüz ayrı gece ayrı ilaçlama gerçekleştirerek Amerikan Beyaz Kelebeği ve haşerelerle mücadelesini sürdürüyor.

1 gün önce Gündem

Düzce İl Emniyet Müdürü İbrahim ERGÜDER, Haziran ayında görevlerinde üstün başarı ve gayret gösteren personeline teşekkür belgesi ve hediye takdim ederek başarılı çalışmalarının devamını diledi.

1 gün önce Gündem

Düzceli arıcılar, büyük emeklerle ürettikleri ve coğrafi işaret tescili almış olan Düzce Kestane Balı'nın sağımına başladı.