Rıdvan Bilgin, yaptığı adaylık konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “Bugün bütün Düzcelilerin,ortak adayı olmak için yola çıkıyorum. Bir hayalim var; doğduğum bu kenti, Batı Karadenizin en yaşanılabilir ve marka değeri en yüksek ili yapmak için aday oldum. Bu, benim Düzceme olan en büyük borcum. İlimizin özellikle son 10 yılda artarak büyüyen ve kangren olmuş sorunlarını çözmek için adayım. Düzceyi talan edenlere Düzceyi dar etmek için adayım. Düzcemiz’de yaşayan farklı kültürlerle el ele,ortak projeleri hayata geçirmek için adayım. Tüm Düzceyi kucaklayan, halkçı bir belediyenin öncülüğünü yapmak için adayım. Ayrımcılık yapmadan, şeffaf hizmet ve istihdam yaratmak için adayım.

YEMENİCİ'DEN  KENTSEL DÖNÜŞÜME YÖNELİK ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR GELDİ YEMENİCİ'DEN KENTSEL DÖNÜŞÜME YÖNELİK ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR GELDİ

Ez cümle dürüst bir yönetim anlayışı için adayım. Sevgili dostlar,kıymetli Cumhuriyet Halk Partililer. Gün geçmiş kırgınlıkların günü değil. Gün, yaşadıklarımızın farkında olma, Düzcemize sahip çıkma günü. Tüm bunları hayata geçirmek için,benimle birlikte bu yola baş koymuş,hassas bir ekiple bu kutsal yola çıkmış bulunuyor ve desteğinizi hissetmek istiyorum. Bugün hepinizin huzurunda, Belediye başkan aday adaylığı ve meclis üyeliği aday adaylığına başvuran ve başvuracak olan bütün yol arkadaşlarıma başarılar diliyor,bu gün burada benimle olduğunuz için şükranlarımı sunuyor, hepinizi sevgiyle kucaklıyorum.”

Editör: Haber Merkezi