FINDIK FİYATLARI DÜZCE'Yİ KARIŞTIRIYOR: ÜRETİCİLER UMUTSUZ FINDIK FİYATLARI DÜZCE'Yİ KARIŞTIRIYOR: ÜRETİCİLER UMUTSUZ

 Genel Müdür , ilkokul ikinci sınıftan itibaren Düzce Bilim ve Sanat Merkezimize devam eden TÜBİTAK Matematik Olimpiyatlarında Türkiye Şampiyonu olduktan sonra Olimpiyat Milli Takımına seçilmiş ve ülkemizi Uluslararası Matematik Olimpiyatlarında temsil ederek iki kez üst üste altın madalya alan en genç kız öğrenci olma başarısını da gösteren  İrem Gülce YAZGAN'ı Massachusetts Teknoloji Enstitüsüne (MIT) kabul edilmesinden ötürü tebrik edip başarılarının devamını dilediler.

 İrem Gülce ile kişisel, sosyal ve akademik gelişime dair kıymetli deneyimlerini paylaşan  Müdür, Yazgan'ın lisans öğreniminde de çok başarılı olacağından emin olduklarını ve kendisinin ülkemiz ve insanlığa en iyi şekilde hizmet edeceğine inandıklarını ifade ettiler.

Bu ziyarette lisans öğrenimi için matematik ve bilgisayar ana dallarında MIT kabul edilen öğrencimiz İrem Gülce ve ailesine; Özel Yeteneklerin Geliştirilmesi Daire Başkanı Sayın Dr. Erdal KILINÇ, İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Emrullah AYDIN, Şube MüdürümMehmet ÖZGÜNGÖR ve Düzce BİLSEM Müdürü Kenan GÖKTEPE eşlik etti.Snapinsta.app_412770454_231000773282962_3003558416381659985_n_1080

Editör: Haber Merkezi