Öztürk'' Şehrimizin Chp Milletvekili Talih Özcan’ın Yığılca’daki vatandaşlarımız için söylemiş olduğu sözleri esefle kınıyorum.Biz bu zihniyeti tanıyoruz. Bir kerede şaşırtın…İşte tipik Chp Zihniyeti.Chp ve seçimde iş birliği yaptığı avanelerinin yüce halkımıza bakış açısı budur. Bu zihniyete ve anlayışa Düzceli ve Yığılcalı saygıdeğer hemşehrilerimiz 22 yıldır prim vermediği gibi bundan sonra da vermeyecektir. #ÖzürDileTalihÖzcan ''ifadelerini kullandı.

AK PARTİ TBMM GRUP BAŞKANI GÜLER’DEN ÖZLÜ’YE TEŞEKKÜR AK PARTİ TBMM GRUP BAŞKANI GÜLER’DEN ÖZLÜ’YE TEŞEKKÜR

 Hasan Şengüloğlu''Bu ne "talihsizlik", bu ne cüret...Dışarıdan gelip Milletvekili olunca böyle mi oluyor? Her fırsatta Düzce'yi tanımadığını gösteren Talih Özcan yine şaşırtmadı! Merak ediyorum millete hakaret etme lüksünü nereden alıyorsunuz?Biraz farkında olsaydınız "gericilik, yobazlık ve yozluk" kullandığınız ifadelerde saklı Talih bey.
Vatandaşa saygı duymayı bir türlü beceremeyen bu zihniyete Yığılcalı vatandaşlarımız gereken cevabı elbet verecektir. #ÖzürDileTalihÖzcan'' ifadelerini kullandı.

AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir  ''CHP Düzce milletvekili Talih Özcan, Yığılca ilçemizde adayını övmek için tüm ilçeyi yozluk, yobazlık ile itham etmiş.
Bu ne küçümseme, bu ne hadsizlik? Hala vatandaşa tepeden bakma, kibir, üstencilik. İşte bu asıl yobaz, yoz zihniyet...
Ayrıca Düzce'yi ve ilçelerimizi de hiç tanımadığı nasıl da belli olmuş...Yerel seçimde Yığılcalı hemşehrilerimiz gereken cevabı verecektir.'' ifadelerini kullandı

Editör: Haber Merkezi