Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde, yoğun bakım hizmetlerinin günümüz ihtiyaç ve beklentilerine uygun olarak geliştirilmesi amacıyla Dahiliye Yoğun Bakım Ünitesi ile Anestezi ve Reanimasyon Yoğun Bakım Ünitesi’nde yenilenme çalışmaları başlatıldı.

DÜZCE ÇAKIRLAR MAHALLESİNDE MOBİL SAĞLIK TARAMALARI DEVAM EDİYOR DÜZCE ÇAKIRLAR MAHALLESİNDE MOBİL SAĞLIK TARAMALARI DEVAM EDİYOR

Hastaların bakım ve takibinin en iyi koşullarda sağlanması amacıyla tadilata alınan ünitelerde hem hasta hem de çalışanlar açısından daha konforlu bir alan oluşturuldu.  Ağır hastalıkların izlemi konusunda öğretim üyeleri ve sağlık personellerinin görev aldığı yoğun bakım üniteleri, modernize edilerek, hem fiziki hem de teknolojik yeniliklere uygun hale getirildi. Ayrıca yoğun bakım ünitelerine bulaşıcı hastalıkların yayılmasının önlenmesine yönelik izole odaları oluşturuldu.

5240ef7b-e10b-4a47-bad3-d0458febd646

Tadilat ile birlikte; sağlık personellerin yaşam bulguları, risk altında olan hastaları 24 saat kesintisiz olarak izlediği yoğun bakım üniteleri, en üst standartlarda daha nitelikli hizmet vermeye başladı.

 Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde, mevcut erişkin yoğun bakım üniteleri hem kalite hem de kantite olarak iyileştirildi.  Bu üniteler teknolojik gelişmeler doğrultusunda Düzce'de üstdüzey yoğun bakım hizmeti açısından zamanın koşullarına göre dizayn edildi.

Editör: Haber Merkezi