Düzce Belediyesi Ramazan ayı etkinliklerine hızlı bir giriş yaptı. Cedidiye Camii önüne kurulan etkinlik çadırı Ramazan ayının ilk günü Teravih namazının ardından yüzlerce Düzceli’nin akınına uğradı.

Thumbnail Ali̇şan Kapaklikaya (7)

Baştan sona dopdolu hazırlanan Ramazan etkinliklerinin ilk gününde Düzceliler Ünlü Eğitimci-Yazar Alişan Kapaklıkaya ile bir araya geldi. İnteraktif şekilde seyircileri ile sohbet şeklinde gerçekleştirdiği söyleşide Kapaklıkaya; “Öncelikle Ramazan’ımız hayırlı olsun. Tüm İslam alemine hayırlar getirsin diliyorum. Bu akşam kalbinizin kapısını tıklatarak gönlünüze misafir olmaya geldim. Düzce benim hep gönlümde zaten. Biraz oruçtan biraz değerlerimizden ve çocuklarımızdan bahsedeceğiz bu akşam. Mevlana diyor ya; aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguyu paylaşanlar anlaşırlar diye. Kalpten kalbe iletişim olmazsa birbirimize inanmayız. Sizinle iç içe olmak beni çok mutlu ediyor. Bizim ilk önce yapmamız gereken iş Allah’ımızı kitabımızı ve dinimizi iyi öğrenmektir. Bunun için de Kur’an-ı Kerim’i iyi okumamız ve öğrenmemiz gerekiyor” dedi.

ERDOĞAN BIYIK, 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI DOLAYISIYLA MESAJ YAYIMLADI ERDOĞAN BIYIK, 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI DOLAYISIYLA MESAJ YAYIMLADI

Thumbnail Ali̇şan Kapaklikaya (2)

Söyleşinin yanı sıra etkinlik çadırında bulunan çocuklar için de hazırlanan ikramlar aileleri memnun ederken Ramazan ayı boyunca belirlenen takvim çerçevesinde organizasyonlar aynı yerde devam edecek.

Thumbnail Ali̇şan Kapaklikaya (1)