Programa;  Düzce Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali Öztürk, Düzce Teknopark Genel Müdürü Prof. Dr. Resul Kara ve Türk sanayisinin lider firmalarından Volta Motor, Arçelik, Onur Ambalaj, Tein Teknoloji, E-Commint, Serbay İnteractive, American Life firmalarının insan kaynakları uzmanları, öğretim üyelerimiz, Düzce Üniversitesi öğrencileri, Sakarya Üniversitesi ile Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi’nden öğrenciler katıldı.

fb35a458-9e4c-4b38-a02d-b4cd4e3d119a

Oturumlarda; Volta Motor’dan Hüseyin Oğuz Erdem, Arçelik’ten Gözde Altıntaş, Tein Teknoloji’den Betül Sel, Onur Ambalaj’dan Beyzanur Dudak, Serbay İnteractive’den Sümeyye Atasever, E-Commint firmasından Yağmur Subaşı, American Life’dan Hülya Altun Kırlak ve İnsan Kaynakları Müdürü Zühal Öztürk bilgi ve tecrübelerini katılımcılara aktardı.

AYFER YÜKSEL YENİ GÖREVİNDE AYFER YÜKSEL YENİ GÖREVİNDE

Düzenlenen oturumların yanı sıra, tea talklar, mülakat simülasyonları ve firmalar ile bire bir sohbetler de gerçekleştirildi.

Her yıl güncel insan kaynakları gündemi ile ilişkili şekilde, firmaların önderliğinde ve belirlenen konsept dahilinde gerçekleştirilen etkinlikte, insan kaynakları alanındaki son gelişmeler, geleceğin trendleri ve kariyer olanakları insan kaynakları uzmanlarınca anlatılarak, kariyer planlaması noktasında farklı bakış açıları paylaşıldı.

5055f7a2-b865-4d20-bebd-107d6bbcfb4f

Etkinlik, sponsor firmalara ve konuşmacılara hediyelerinin takdim edilmesiyle sona erdi.

Editör: Haber Merkezi