RAMAZAN BAYRAMI BOYUNCA AÇIK OLACAKLAR RAMAZAN BAYRAMI BOYUNCA AÇIK OLACAKLAR

Toplantının ilk kısmında Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, TOBB Batı Karadeniz Bölge Genç Girişimciler Kurulu Başkanlarına seslendi. Erdoğan Bıyık, gençlerin ekonomiye katılımının çok önemli olduğunu belirterek, Genç Girişimciler Kurulu’na çok iddialı bir başkan seçtiklerini, önemli projeler beklediklerini söyledi. Ferit Mutlu’nun bölge başkanı olarak seçilmesi sürecinde de destek veren tüm GGK Başkanlarına teşekkür eden Erdoğan Bıyık, birlik ve beraberlik içerisinde gençlerin önünü açacak, vizyon projelerin ortaya çıkmasını beklediklerini de sözlerine ekledi.
Snapinsta.app_412779860_250925431204843_8684256909179719970_n_1080
Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık’ın konuşmasının ardından GGK Batı Karadeniz toplantısına geçildi. TOBB Düzce GGK Başkanı ve Batı Karadeniz Bölge Başkanı Ferit Mutlu, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun genç girişimcilere olan desteğine işaret ederek, bu güvene layık olmak için azimle mücadele edeceklerini söyledi. Mutlu, Bölge başkanları olarak fiziki olarak da bir araya gelmek istediklerini söyleyerek, ilk toplantıyı Çorum Valisi Dr. Zülkif Dağlı’nın davetiyle Çorum’da gerçekleştireceklerini söyledi.

2-3 Şubat 2023 tarihleri konusunda fikir birliğine varılan TOBB Batı Karadeniz Bölge GGK Toplantısının taslak programı konusunda da fikir birliğine varıldı.

Toplantı, önümüzdeki günlerde kesin program görüşmesi yapılması temennileriyle sona erdi.