DÜZCE MODERN SANAYİ SİTESİ'NDE 112 DÜKKANIN TAPULARI HAK SAHİPLERİNE TESLİM İÇİN HAZIR DÜZCE MODERN SANAYİ SİTESİ'NDE 112 DÜKKANIN TAPULARI HAK SAHİPLERİNE TESLİM İÇİN HAZIR

Topluluk Başkanı Esma Eren, topluluk olarak yaptıkları proje kapsamında deprem bölgesi Adıyaman’a gittiklerini belirterek açıklamalarda bulundu.  Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat depreminin birçok ilimizle birlikte kurum ve kuruluşları da etkilediğini ifade eden Esma Eren, “Okul çağındaki çocukların eğitimine bu şartlarda ara vermesinden ve yaşananlardan dolayı okula adaptasyonda zorlanmalar gözlemlendi. Biz de bu bağlamda Düzce Üniversitesi Genç Yeryüzü Doktorları Topluluğu olarak sosyal sorumluluk projesi yaptık ve bu amaçla Adıyaman ilimizin merkez TOKİ Akşemseddin İlkokulu’nda öğrenim gören 1.ve 2. sınıf öğrencilerine kırtasiye seti ile 3. ve 4. sınıf öğrencilerine ise hijyen eğitimi eşliğinde hijyen kitleri dağıtımı yaptık. Bu şekilde depremden etkilenen öğrencilerle beraber eğlenceli vakitler geçirerek bir nebze olsun onlara depremin izlerini unutturmaya çalıştık.” şeklinde konuştu.

Esma Eren; ayrıca bu projede olduğu gibi kendilerini her zaman destekleyen  648cd239-6af9-4eba-bad9-6358bb8e0275Üniversitemiz Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı’na, Topluluğun günlük iaşe ve şehir içi ulaşımına destek sağlayan Adıyaman Bölükyayla Belediye Başkanlığı’na ve tüm gönüllülere teşekkür etti.

Editör: Haber Merkezi