DÜZCE ÇAKIRLAR MAHALLESİNDE MOBİL SAĞLIK TARAMALARI DEVAM EDİYOR DÜZCE ÇAKIRLAR MAHALLESİNDE MOBİL SAĞLIK TARAMALARI DEVAM EDİYOR

Proje Koordinatörü Özge ÇELTEK rehberliğinde devam eden proje kapsamında Yeşil Düzce Özel Eğitim Uygulama Okulunda "En Özel Masallar" etkinliği gerçekleştirildi.

3 Aralık Dünya Engeliler Günü kapsamında başlatılan ’’ Bir Yumak İki Mutluluk ‘’ etkinliğinin finaline Düzce Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürleri Mustafa KAYRANCIOĞLU, Mehmet ÖZGÜNGÖR projeye destek veren okul yöneticileri, öğretmenler, öğrenciler katılım sağladı.

"Bir Yumak İki Mutluluk En Özel Masallar" etkinliğinde; Yeşil Düzce Özel Eğitim Uygulama Okulu Öğretmenleri Deniz Cennet AYDIN, Aslı OZAN ve Yeşil Düzce Özel Eğitim Uygulama Okulu öğrencileri tarafından ‘’En Özel Ritimler’’ gösterisi yapıldı. Yeşil Düzce Özel Eğitim Uygulama Okulu Sınıf Öğretmeni Tuğba ELMALI tarafından ‘’Nünüyü Bekleyen Neydi ?’’ masalı anlatıldı.

Masal dinletisi sonrası özel öğrenciler ve öğretmenler tarafından okulumuzda oluşturulan ‘’MASALİSTAN’’ masal atölyesinin açılışı ile devam etti.

Program ‘’Bir Yumak İki Mutluluk’’ etkinliğinde toplanan ve Yeşil Düzce Özel Eğitim Okulundaki öğrencilere hediye edilen iplerden yapılan ürünlerin sergilendiği ‘’En Özel Emekler’’ sergisinin gezilmesi, özel öğrenciler ve öğretmenler tarafında hem ilmeğinde sevgi ve şefkat olan kitap ayraçlarımızın misafirlere takdimiyle sonlandı.

Editör: Haber Merkezi