TBMM Meclisinde davette bulunan Öztürk"1999 yılında Bakanlar Kurulu kararı ile ülkemizin en genç ve 81. ili olan Düzce'miz geride bıraktığımız 25 yılda çok önemli mesafeler katetti.

Sb357

Sanayi’den eğitime, Turizm’den ulaşıma kadar hükümetlerimiz döneminde yapılan yatırımlar ile her sene nüfus artışı yaşarken, jeopolitik konumunun yanı sıra ulaşım imkanları sayesinde doğal güzellikleri ve kültürel mirası gelen misafirlerimiz için göz doldurmaya devam ediyor.

Sb292

İstanbul ve Ankara’ya 2 saat mesafede bulunan Düzce’mizde başlatılan "Düzce’ye gelsene" adlı kampanyamız ile özel sektör ve kamu işbirliği sayesinde turizm‘de atağa geçmiş bulunmaktayız.

Sb360

"duzcegelsene.com" uzantısıyla kurulan internet sitesi, Düzce’mizin tüm güzelliklerine dijital erişim imkanı sağlarken, oluşturulan rotalar ile kapsamlı bir kent hizmetini sunmaktadır.

81 İL BAYRAM NAMAZI VAKİTLERİ 2024 81 İL BAYRAM NAMAZI VAKİTLERİ 2024

Sb633

Yemyeşil ormanları, masmavi gölleri, şelaleleri heyecan dolu rafting parkurları, batı Karadeniz’in efesi olan antik tiyatromuz ile doğal güzelliklerle dolu güzel Düzce’mize tüm vatandaşlarımızı davet ediyorum.

Düzce’de heyecan var, Düzce’ye gelsene diyor, genel kurulu saygıyla selamlıyorum" ifadelerini kullandı.

S0 2

Editör: Haber Merkezi