YEŞİLAY GENEL BAŞKANI DOÇ. DR. MEHMET DİNÇ DÜZCE ŞUBELERİNİ ZİYARET ETTİ YEŞİLAY GENEL BAŞKANI DOÇ. DR. MEHMET DİNÇ DÜZCE ŞUBELERİNİ ZİYARET ETTİ

Düzce İş Kulübü, dördüncü yılını geride bırakmaya hazırlanıyor. Düzce BelKA İnsan Kaynakları A.Ş., Düzce Valiliği, İŞKUR ve Düzce Ticaret ve Sanayi Odası ortaklığında 27 Aralık 2019 tarihinde kurulan ve özellikle dezavantajlı kesime yönelik gerçekleştirdiği hizmetlerle öne çıkarak önemli bir açığı kapatan kulüp, bu süreçte toplam 2 bin 353 kişiye iş imkânı sağladı.

d0993824-2f65-456b-8d62-aa12ecb97614

İşbaşı Eğitim Programlarından, hizmet içi eğitimlere, işveren ziyaretlerinden engellilere yönelik yapılan etkinliklere kadar birçok faaliyetin yanı sıra iş arayanlar ile işverenleri buluşturarak istihdam
oluşturulmasına katkı sağlayan İş Kulübü tarafından, dört yıllık süreçte yapılan 6 bin 938 başvurunun tamamı ile yüz yüze görüşme sağladı. Kulüp, 5 Bin 450 kişiyi işe yönlendirirken, bu kişilerden 2 bin 353 iş başı yapmasına vesile oldu.

İş arama sürecinde dezavantajlı grupların eksikliklerini gidermek adına çeşitli eğitimler düzenlemeyi de ihmal etmeyen kulüp, iş hayatında karşılaşılabilecek durumlar, yapılması gerekenler noktasında bilgilendirilmeler de bulunmayı da sürdürdü.

f66c8033-9d0e-4b49-aa95-beeceea8655c

Her geçen gün müracaat sayıları artan Düzce İş Kulübü, iş arama serüvenindeki kişilere eşlik ederek kendileri için en uygun işleri bulma konusunda her zaman ve her konuda danışabilecekleri bir kuruluş olmanın bilinci ile kapıları, iş arayışında olan, iş arama süreçlerinde bilgi edinmek isteyen tüm vatandaşlara açık şekilde hizmet anlayışını dördüncü yaşında da devam ettirecek.

Editör: Haber Merkezi