Protokol, ULAK Haberleşme A.Ş.'nin ev sahipliğinde düzenlenen bir törenle imzalandı. İş birliği protokolünü Düzce Üniversitesi adına Rektör Prof. Dr. Nedim Sözbir, ULAK Haberleşme A.Ş. adına ise Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Celal Sami Tüfekçi imzaladı.

Protokol kapsamında, öğretim elemanları, araştırmacılar ve öğrenciler arasında bilimsel araştırmaların geliştirilmesi ve güçlendirilmesi hedeflenmektedir. İki kurum arasındaki iş birliğiyle haberleşme teknolojileri alanında yeni ufuklar açılması ve ileri teknolojilerin geliştirilmesi amaçlanmaktadır.

Resim 2024 07 09 115945042

Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir, imza töreninde yaptığı açıklamada, "Gençlerimize haberleşme teknolojileriyle yeni ufuklar açmayı, akademik çalışmalar ile onların daha da ileri teknolojiler geliştirmelerini amaçlıyoruz. Kurumlarımıza hayırlı olmasını diliyorum." şeklinde konuştu.

İş birliği protokolü, her iki kurum için de önemli bir adım olarak değerlendirilirken, gelecek projelerde birlikte çalışma fırsatları da değerlendirileceği belirtildi.

HAZİRAN AYINDA BAŞARILI ÇALIŞMALARI İÇİN PERSONELİNE TEŞEKKÜR ETTİ HAZİRAN AYINDA BAŞARILI ÇALIŞMALARI İÇİN PERSONELİNE TEŞEKKÜR ETTİ

Haber: Sena Bozkurt

Editör: Fatih YILDIRIM