Düzce Belediyesi Şehir Tiyatroları, Ray Cooney'in yazdığı, Haldun Dormen ve Kemal Uzun'un çevirisini yaptığı efsanevi komedi ‘Karmakarışık’ oyunu ile yeniden perdeleri açtı. Prof. Dr. Erol Güngör Kültür Merkezi’nde sahnelenen ve yönetmenliğini Necmettin Görgün’ün yaptığı oyunda, Yılmaz Aksoy, Gülçin Dinçer, Ziya Ulcay, Didem Özbakır, Berk Özçelik, Hilal Ceylan, Anıl Genç, Armağan Görgün, İsmail Özcan, İbrahim Emre Çelikateş, Beyza Sude Öncü ile Nuri Kaya rol alıyor.

Thumbnail Karmakarişik (8)

VALİ ASLAN GÖNÜLLÜ OYUNCULARI TEBRİK ETTİ

DURAKLAR AİLE SAĞLIĞI MERKEZİMİZİNİN AÇILIŞ TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ DURAKLAR AİLE SAĞLIĞI MERKEZİMİZİNİN AÇILIŞ TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Düzce Valisi Selçuk Aslan ve salonu dolduran izleyiciler tarafından ilgi ile izlenen oyunda, gönüllü yerel oyuncuların performansı tam not aldı.

Temsil sonrası sahneye çıkan Vali Selçuk Aslan, gönüllü tiyatro oyuncularını tebrik ederek, oyunu izlemeye gelen tiyatro severlere de oyuncuları yalnız bırakmadıkları için teşekkür etti. Aslan, bir yerleşim yerinde kültür, sanat, spor gibi sosyal aktiviteler oluşabildiği ölçüde o beldenin şehir olarak tanımlanabileceğini ifade etti.

Düzce Belediyesi Şehir Tiyatroları’nın yeni sezonunda sahneye konulan 2 perdeli komedi oyunu, her Perşembe saat 20.00’de Prof. Dr. Erol Güngör Kültür Merkezi’nde izleyicisi ile buluşacak. Ücretsiz sahnelenen oyunu izlemek isteyenler, 153 Beyaz Masa ve 0535 928 70 76 numaralı telefonları arayarak rezervasyon yaptırabilecek.

Thumbnail Karmakarişik (4)