4.950 METRE YENİ YOL AÇILDI 4.950 METRE YENİ YOL AÇILDI

Düzce Milli Eğitim Müdürü Emrullah Aydın " Sevgili Öğrenciler, Kıymetli Öğretmenlerimiz, Değerli Veliler;

Bir eğitim dönemini daha geride bırakmanın mutluluğu ve gururuyla, sizlere sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Yoğun geçen dönemin ardında, birçok başarı ve anı bıraktığımıza inanıyorum.

Sevgili öğrencilerimiz, sizler bu dönemde gösterdiğiniz azim, çalışma ve öğrenme isteğiyle büyük bir başarı elde ettiniz. Her birinizin potansiyeli beni ve tüm eğitim camiasını gururlandırıyor. Sizlerin gelecekte ülkemizi daha da ileriye taşıyacak bireyler olacağına yürekten inanıyorum.

Kıymetli öğretmenlerimiz, sizler kutsal bir görevi ifa etme yolunda gösterdiğiniz fedakarlık ve özveriyle her bir öğrencimizin hayatında iz bırakıyorsunuz. Her biriniz, öğrencilerimize bilgi vermenin ötesinde, onları hayata hazırlamanın sorumluluğunu taşıyorsunuz. Bu süreçte gösterdiğiniz çaba için teşekkür ederim.

Değerli velilerimiz, sizler de çocuklarınızın eğitim sürecine aktif katılımınızla bu başarının bir parçasısınız. Bizlere duyduğunuz güven ve desteğiniz, öğrencilerimizin başarı grafiğini yükseltmelerine önemli katkılarda bulunuyor.

Bu vesileyle, tüm öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve velilerimize sağlıklı, huzurlu ve keyifli bir ara tatil dönemi geçirmenizi dilerim. Yeni eğitim döneminde buluşmak üzere, sizleri sevgiyle selamlıyor, iyi tatiller diliyorum." ifadelerini kullandı.