Topluluk Danışmanı Dr. Öğretim Üyesi Mehmet Duman, 9 erkek ve 3 kız öğrenci ile birlikte; Arazi Aracı, Robothon ve Çizgi İzleyen kategorilerinde yarışmalara katılan IEEE Topluluğu; 27 takımın yarıştığı ve birbirinden zorlu parkurların olduğu Arazi Aracı kategorisinde ilk 10’a girerken; 22 takımın yarıştığı temiz enerji temalı Robothon kategorisinde ise 4. olma başarısını gösterdi.

Çizgi izleyen kategorisinde de yarışan IEEE Topluluğu genel olarak başarılı bir performans sergileyerek takdir aldı. Topluluk danışmanı Dr. Öğretim Üyesi Mehmet Duman, topluluğun “Mühendislik, Teknoloji ve Kariyer Maratonu”, Teknofest Katılımı, Ansys-Numesys Toplantısı, WIN Fuarı, Solarex Fuarı, SAÜ-SUBÜ Makina Fuarı ve “İYTE Robo League Yarışması” etkinliklerinden sonra ise “Baskı Devre ve Lehim Atölyesi” ile “Phyton Kursu” faaliyetleri gerçekleştirecekleri bilgisini verdi.

DÜZCE’DE ARONYA ÜRETİMİ YAYGINLAŞIYOR DÜZCE’DE ARONYA ÜRETİMİ YAYGINLAŞIYOR

91520d5c-b370-4a8e-987d-afb82ccb653c

 Düzce Üniversitesi IEEE (Institute of Electrical and Electronics Engineers) Topluluğu, İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü’nde düzenlenen “Robo League” robot yarışmasına katkılar sağlayan Rektörümüz Prof. Dr. Nedim Sözbir’e teşekkür ederek, eğitim-öğretimin yanında boş zamanlarında kariyerini destekleyecek topluluk faaliyetleri ile de kendilerine yeni fırsatlar kazanmaya devam edeceklerini ifade ettiler.   

Editör: Haber Merkezi