Düzce Beltur Kurban Bayramı’nda misafirlerini en iyi şekilde ağırlamak üzere tüm hazırlıklarını tamamladı. Beltur tarafından işletilen ve şehrin dört bir yanında bulunan kafe, restoran ve sosyal tesisler, Kurban Bayramının 2. gününden itibaren 09.00-23.00 saatleri arasında açık olacak.

İlimize ve bölgemize özgü lezzetlerin yer aldığı ve yöresel Düzce Mutfağını tek çatı altında sunan Mutfak Sanatları Merkezi, kafe-restoran olarak faaliyette olan Erguvan Sosyal Tesisleri, 23 Nisan Kahvaltı Evi, Millet Kıraathanesi ve Kusursuz Kafe 16 Haziran’da kapalı iken, 17-18-19 Haziran tarihlerinde ise açık olacak.

Thumbnail Akçakoca Bey Konakları

Beltur’un Aydınpınar Şelalesi Tabiat Parkı ile Samandere Şelalesi Tabiat Parkı içerisinde yer alan ve kafe-restoran olarak hizmet veren sosyal tesisler de, yine bayramın birinci günü hariç, diğer 3 gün boyunca hem şehir içinden hem de şehir dışından gelen piknikçilerin ve doğaseverlerin hizmetinde olacak.

KONAKLAMA TESİSLERİNDE KESİNTİSİZ HİZMET

Aydınpınar Tabiat Parkı içerisinde yer alan dome çadırlar ve bungalov ise 4 günlük Kurban Bayramı süresinde konaklamaya açık olacak. Beltur’un yeni konaklama tesislerinden biri olan ve Akçakoca’nın karakteristik mimariye sahip tarihi noktası Yukarı Mahalle’de yer alan Akçakoca Bey Konakları da bayram boyunca kesintisiz hizmetini sürdürecek. Butik restoranında konaklamalı misafirlerini ağırlayacak olan Akçakoca Bey Konakları, bölgenin en iyi kahvaltısını ve yöresel ev lezzetlerini sunduğu restoranında günü birlik misafirlere de hizmet verecek.

FINDIK FİYATLARI DÜZCE'Yİ KARIŞTIRIYOR: ÜRETİCİLER UMUTSUZ FINDIK FİYATLARI DÜZCE'Yİ KARIŞTIRIYOR: ÜRETİCİLER UMUTSUZ

Sabiha Ulusoy Kütüphanesi ve Millet Bahçesi Kütüphanesi ise Kurban Bayramı süresince kapalı olacak.

Thumbnail Kusursuz Kafe

Editör: Haber Merkezi