İşte İşleyen’in açıklamaları:

DÜZCE BELEDİYESİ'NDEN DUYGULU BABALAR GÜNÜ DÜZCE BELEDİYESİ'NDEN DUYGULU BABALAR GÜNÜ

”Değerli Akçakocalılar, Kıymetli vatandaşlarımız!..

Bugün sizlere uzun zamandır süreci takip ettiğimiz ve birçok kademede görüşme ile nihayetlendirmeye çalıştığımız, Akçakoca’mızı yakından ilgilendiren 2 proje ile alakalı müjde vermek istiyoruz.

KETMENLİ KAVŞAĞI VE SAPAK KAVŞAĞI PROJELERİ AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanımız, Düzce Milletvekilimiz Sn. Ayşe Keşir’in, Akçakoca’mızın Vekili Sn. Ercan Öztürk’ün ve AK Parti İl Başkanımız Sn. Hasan Şengüloğlu’nun çabaları ile nihayet faaliyete geçiyor.

Milletvekillerimiz Sn. Ayşe Keşir ve Ercan Öztürk ile İl Başkanımız Hasan Şengüloğlu, Akçakoca İlçe Başkanı olarak şahsım, 8 Ocak 2024 tarihinde Düzce’ye gelen Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sn. Abdulkadir Uraloğlu’na Akçakoca’mızı ilgilendiren sorunları bizzat ilettik.

70Fd660A 90Af 410B 99Dd 222E90420E3D 1646287708

Bildiğiniz gibi 23 Aralık 2023 tarihinde Sn. Ercan Öztürk vekilimizin de Meclis konuşmasında belirttiği açılamayan 5 km’lik çevre yolu sorunu ile alakalı konuşmasını hatırlatarak yatırım planına ve ihale projesi haline getirilmesini Sayın Bakanımızdan talep ettik. Sayın Bakanımızdan da bu konularla alakalı kısa sürede harekete geçileceği, mevsimsel zamanda başlanacağının bilgisini ve sözünü AK Parti teşkilatı olarak aldık.

23 Aralık 2023 tarihinde aynı zamanda Ketmenli kavşağının ihalesine sayılı günler kaldığının, sapak yan yollarının projelendirilmesinin yapımına başlandığının, en kısa zamanda ihale edileceğinin, Akçakoca balıkçı barınağının yükseltme ve taş tahkimatının mevsimsel takvime göre başlayacağını öğrendik. Melenağzı balıkçı barınağının uzatılması ve düzenlenmesininde takvime göre başlanacağını öğrendik.

Bu gün ise KETMENLİ KAVŞAĞI (Akçakoca-Düzce İstikameti) VE SAPAK KAVŞAĞI (Düzce-Kdz.Ereğli istikameti) PROJELERİNİN ihalelerinin tamamlandığı, çok kısa zamanda inşaata başlayacağı haberi bizlere ulaşmıştır.
Her 2 projemiz de Akçakoca’mıza hayırlı, uğurlu olsun.

Bu sürecin ve projelerin yakın takipçisi olan değerli vekilim Sn. Ayşe Keşir Hanımefendiye, Akçakoca’mızın evladı, vekilimiz Sn. Ercan Öztürk’e, il başkanım Sn. Hasan Şengüloğlu’na tüm samimiyetimle teşekkür ediyorum.

Derdimiz de sevdamız da Akçakoca.

Burhan İŞLEYEN
AK Parti Akçakoca İlçe Başkanı”

Editör: Haber Merkezi