Düzce Belediyesi 9 günlük Kurban Bayramı tatili yaklaşırken mesai düzenlemelerini yaptı. Tatilde şehrin sorumluluk alanı genelinde çalışma yapacak ekipler netleşti. Kurban kesilen alanlar dışında denetim yapacak Zabıta Müdürlüğü ekipleri, aynı zamanda asayiş denetimlerini de sürdürecek. Ayrıca Kurban Bayramı dolayısıyla ihtiyaç sahiplerine et ulaştırmak isteyen vatandaşlar Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekipleri aracılığı ile etlerinin doğru kişilere ulaşmasını sağlayabilecek.

DÜZCE'DE COĞRAFİ İŞARETLİ KESTANE BALI SAĞIMI BAŞLADI DÜZCE'DE COĞRAFİ İŞARETLİ KESTANE BALI SAĞIMI BAŞLADI

1 (1)-1

SU, FEN İŞLERİ VE TEMİZLİK DE SAHADA OLACAK

Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı belirli ekipler de şehir merkezi başta olmak üzere çevre mahallelerde acil ihtiyaç olan yol kaldırım onarım çalışmalarını yürütecek. Arıza, su kesintisi ve benzeri durumlara karşı nöbette olacak Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekipleri ise gelişecek herhangi bir olumsuzluğa karşı tatil boyunca teyakkuzda olacak. Aynı zamanda Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı nöbetçi ekipler, bayram boyunca çöplerin toplanması ve genel temizlik çalışmalarına da devam edecek.

1 (5)

BEYAZ MASA, HEM UYGULAMADA HEM BİR TELEFON UZAKTA

Düzce Belediyesi’nin vatandaşlarla birebir iletişim noktası olan ve hızlı çözümün adresi olan 153 Beyaz Masa da hem mobil uygulamalar üzerinden hem de telefon ile ulaşan vatandaşların acil talepleri ile şikayetlerini sisteme girerek ilgili müdürlük ekiplerine yönlendirmeye devam edecek. Acil müdahale ekipleri talep ve şikayetleri öncelik sırasına göre giderecek.

Editör: Haber Merkezi