4 Mevsim muhteşem doğası, kültürel mirasları ve aksiyon dolu aktivite alanlarıyla Yakın Karadeniz’in incisi Düzce, İzmir’de düzenlenen 17. Uluslararası Turizm Ticaret Fuarı’nda yerini aldı.

GAvYo5kWsAAwD_I
İzmir’de düzenlenen 17. Uluslararası Turizm Ticaret Fuarı’nın birinci gününde, Düzce Valisi Selçuk Aslan, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Başkan Yardımcısı İbrahim Canpolat ve kurum yetkilileri ile birlikte stant açılışını gerçekleştirdi.

DÜZCE’DE GÖZLÜĞÜNÜ TUTMAYA ÇALIŞIRKEN KÖPRÜDEN DÜŞEN KİŞİ YARALANDI DÜZCE’DE GÖZLÜĞÜNÜ TUTMAYA ÇALIŞIRKEN KÖPRÜDEN DÜŞEN KİŞİ YARALANDI

GAvYpq6XoAAy68S


Türkiye’nin en büyük uluslararası turizm platformlarından biri olan Travel Turkey İzmir Turizm Fuarı’nda Düzce Valiliği, Düzce Belediyesi ve Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Düzce’nin tarihsel ve kültürel değerlerini dünyaya tanıtmaya devam ediyor.

GAvYo5jXkAAn7_d
Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü ,Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Başkan Yardımcısı,İbrahim Canpolat ziyaretçilere Düzce’mizin coğrafi işaretleri ürünlerinden biri olan Konuralp Pilavını ikram etti.

GAvYo5jWEAADLF_

GAvYprCWcAIm-ex

Düzce Valisi Selçuk Aslan,Düzce'nin yöresel ürünleri, tarihi ve turistik alanlarının tanıtıldığı Düzce Belediyesi standlarını ziyaret etti.

GAvzG-cWgAA-wRaGAvYpq5XoAANlQR

Editör: Haber Merkezi