Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün göreve gelmesinin ardından ilk yaptığı çalışmaların başında gelen ve istişarelerin akabinde neticelendirilen 24 yıllık Basmacılar Çarşısı sorunu, bugün düzenlenen temel atma töreni ile mutlu sona ulaştı.

Zincirli Kuyu İş Merkezleri adı altında hazırlanan proje çerçevesinde İstanbul Caddesi üzerinde bulunan alanda düzenlenen temel atma törenine Düzce Valisi Selçuk Aslan, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erdoğan Bıyık, AK Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu, belediye başkan yardımcıları, kamu kurum ve kuruluşları birim müdürleri, vatandaşlar ve basın mensupları katılım sağladı.

Thumbnail Zincirlikuyu Iş Merkezi Temel Atma Töreni (5)

“BUGÜN ÇOK MUTLUYUM”

Temel atma töreninde bir konuşma gerçekleştiren Başkan Dr. Faruk Özlü, “Bugün çok mutluyum. Hayatımın en mutlu günlerinden birini yaşıyorum ve 4 yıldır bugünü bekliyordum. Buranın hikayesi uzun. Ben kendi payıma düşeni söyleyeyim. Ben kişilik olarak, problem çözmeyi çok severim. Burası da Düzce’nin bir kronik, kangren olmuş problemi idi. Ben başladığımda 20 yıllık sorundu. Bugün 24 yıllık sorunu konuşuyoruz. Buradaki hissedarlar arasında mutabakat sağlamak, onları anlaştırmak bir hayli zor oldu” dedi.

Thumbnail Zincirlikuyu Iş Merkezi Temel Atma Töreni (7)