Düzce şehir merkezine 10 kilometre uzaklıkta Aydınpınar Köyü sınırları içerisinde bulunan Aydınpınar Şelalesi Tabiat Parkı, Ramazan Bayramı’nda günü birlik tatilcilerin uğrak noktası oldu. Arka arkaya dökülen 5 ayrı şelale kümesinden oluşan ve Düzce’nin önemli yürüyüş parkurlarından birine sahip olan tabiat parkına gelenler, doğa ile iç içe vakit geçirdi.

Thumbnail Whatsapp Image 2024 04 11 At 16.06.57 (1)

ÇOÇUK ANNELER ÇOÇUK ANNELER

Ramazan Bayramı’nda güzel havayı değerlendirmek isteyen vatandaşlar, ahşap yürüyüş yolundan ilerleyerek seyir teraslarından şelaleleri izledi. Art arda dans eder gibi akan 5 şelale, görüntüsü ile adeta kendine hayran bıraktı. Bazı vatandaşlar ise oluşturulan alanlarda piknik yaparak keyifli vakit geçirirken, Düzce Belediyesi iştirak şirketi Beltur tarafından işletilen sosyal tesisler ise yiyecek-içecek ikramları ile tatilcilerin hizmetinde oldu.

Düzce’ye hakim bir konumda bulunan “saklı cenneti” keşfeden ziyaretçiler, Düzce’nin eşsiz panoramik manzarasını izleme imkanı da buldular.

Thumbnail Whatsapp Image 2024 04 11 At 16.06.55 (2)

REZERVASYONLAR OLUŞTURULUYOR

Öte yandan Beltur tarafından Aydınpınar Şelaleleri Tabiat Parkı’nda yapımı tamamlanan 1 adet bungalov ev ile 9 adet dome çadırda konaklama yapmak isteyenler için rezervasyonlar açıldı. Farklı barınma imkanları sunulan tesislerde, 3 kişilik olarak hazırlanan 36 metrekare büyüklüğündeki 9 adet dome çadır ile 6 kişinin aynı anda konaklayabileceği 1 adet bungalov ev yer alıyor. Beltur’un kaliteli hizmet anlayışı ile işletilen, içerisinde klima, soba, lavabo ve banyo, balkonunda ise oturma grupları yer alan konaklama tesisleri, yerli ve yabancı misafirleri lüksten ödün vermeden doğanın güzellikleri ile buluşturmayı hedefliyor.