oplantıya Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı-AB ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü’nden AB Yatırımları Dairesi Başkanı Dr. Tijen İğci, Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Günden ve proje kilit uzmanları katıldı.

Türkiye-Avrupa Birliği mali iş birliği kapsamında, Ulaştırma Sektörel Operasyonel Programı çerçevesinde Düzce Belediyesi’nin nihai faydalanıcı olduğu Sürdürülebilir Kentsel Ulaşım Planı Projesi (SKUP) yönlendirme toplantısının üçüncüsü Düzce Belediyesi ev sahipliğinde yapıldı. Toplantıya Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’ndan Avrupa Birliği Yatırımları Dairesi Başkanı Dr. Tijen İğci, Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Günden, uluslar arası ortaklardan Kilit Uzmanlar Bas Govers ile Patrick Van Egmond ve proje uygulama ayağında olan ortaklar katıldı.

Skup Toplantı (1)

FINDIK FİYATLARI DÜZCE'Yİ KARIŞTIRIYOR: ÜRETİCİLER UMUTSUZ FINDIK FİYATLARI DÜZCE'Yİ KARIŞTIRIYOR: ÜRETİCİLER UMUTSUZ

Toplantı açılış konuşmalarının yapılmasının ardından Düzce SKUP Takım Lideri Bas Govers’ın proje ilerleme durumu hakkındaki sunumu ile devam etti. Projenin ilerleme durumu ve yapılması planlanan çalışmaların tartışıldığı toplantı sonunda kurumsal kapasite geliştirme faaliyetleri konuşularak iş bölümü yapıldı. Proje uygulamalarının hayata geçirilmesi ile birlikte Düzce şehir merkezi başta olmak üzere ulaşım sistemlerinin sürdürülebilir hale getirilmesi için yapılacak düzenlemelerin yapılması için faaliyetler başlatılacak.

Skup Toplantı (5)

Editör: Haber Merkezi