Sonuçlarına bakıldığı zaman İyi Parti bu dönem Düzce Belediye Meclisine üyesine sokamadı büyük hezimet yaşadı. Milliyetçi Hareket Partisi (MHP),  Belediye Meclisi'ne üyesi olmayan partiler arasında.

Yeni dönemde Düzce'de ve Türkiye'de trendı yakalayan Yeniden Refah Partisi bu dönem 9 Belediye Meclis üyesi Belediye Meclisinde görev alacak.

14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekiliği Genel Seçim Sonuçlarında, Düzce'de 1 Milletvekili çıkartma başarısı gösteren Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) bu dönem 3 Belediye Meclis üyesi Belediye Meclisinde görev alacak.

Sbhaber (6)

2024 Mahalli İdarel Seçim Sonuçlarına göre ; 

Düzce Belediye Meclisinde AK Parti 2019 yılında 20 Belediye Meclis Üyesi ile görev alırken bu seçim sonucunda 19 Belediye Meclis Üyesi ile görevine devam edecek.

Düzce Belediye Meclisinde CHP 2019 yılında 4 Belediye Meclis Üyesi ile görev alırken bu seçim sonucunda 3 Belediye Meclis Üyesi ile görevine devam edecek.

Düzce Belediye Meclisinde MHP 2019 yılında 4 Belediye Meclis Üyesi ile görev alırken bu seçim sonucunda Belediye Meclise üye çıkartamadı.

Düzce Belediye Meclisinde İYİ PArti 2019 yılında 2 Belediye Meclis Üyesi ile görev alırken bu seçim sonucunda Belediye Meclise üye çıkartamadı.

Düzce Belediye Meclisinde Bağımsız Aday  2019 yılında 1 Belediye Meclis Üyesi ile görev alırken bu seçim sonucunda bağımsız aday görev almayacak.

Düzce Belediye Meclisinde Yeniden Refaf Partisi  2019 yılında Belediye Meclis Üyesi'nde görev almazken bu seçim sonucunda 9 Belediye Meclis Üyesi ile görevine başlayacak.

Ali Dilber

Düzce Belediyesi AK Parti Meclis Üyesi, Avukat, Yeşilay Şube Başkanı; Ali Dilber

Ahmet Biriktir

Düzce Belediyesi AK Parti Meclis Üyesi,Kızılay Mühasip Üye; Ahmet Biriktir

F4C1B50E4F3737Ec504D819Df4Fad779Düzce Belediyesi AK Parti Meclis Üyesi, Genç Kadem Başkanı; Şeyma Selma Kurt

Özlem Kapoğlu

Düzce Belediyesi AK Parti Meclis Üyesi, Turan Otel Yönetim Kurulu Üyesi ; Özlem Kapoğlu

DdddddddswDüzce Belediyesi Yeniden Refah Partisi Meclis Üyesi; AV. Hatice Saral

Mehmet Ali Çelik

Düzce Belediyesi Yeniden Refah Partisi Meclis Üyesi, Eyt Sözcüsü; Mehmet Ali Çelik

DÜZCE'DE COĞRAFİ İŞARETLİ KESTANE BALI SAĞIMI BAŞLADI DÜZCE'DE COĞRAFİ İŞARETLİ KESTANE BALI SAĞIMI BAŞLADI

1380 395 Meclis Emre Gulec10

Düzce Belediyesi Cumhuriyet Halk  Partisi Meclis Üyesi; Emre Güleç

Editör: Haber Merkezi