Şampiyonluğu hedefleyen  Karaca Çobanspor Kulüp Başkanı İsmail Pişkin kulübün sosyal medya hesabından mühim açıklamalarda bulundu.

MOBİL SAĞLIK TARAMALARINA AYDINPINAR KÖYÜ İLE DEVAM EDİLDİ MOBİL SAĞLIK TARAMALARINA AYDINPINAR KÖYÜ İLE DEVAM EDİLDİ

Karaca Çobanspor Kulüp başkanı İsmail Pişkin"

GENÇLERİMİZ İÇİN

KaracaSpor 'u tekrar liglere kazandırmamızdaki en büyük etken şüphesiz ki mahallenin gençleridir.Onların bu isteği,arzusu ve yoğun baskısı bizleri teşvik etti.Onlar için, geleceğimiz için elimizi taşın altına koyduk ve herzaman koymaya devam edeceğiz.Asıl hedefimiz Karacaspor'u nesillerden nesillere aktarabilmek, projeler üretmek,kendi ayakları üzerinde duran bir kulüp haline getirebilmektir.

Snapinsta.app 439245469 1737097996814249 3882129172072743547 N 1080

SPOR KOMPLEKSİ

Mahallemize tüm gençlerin kullanabileceği bir spor kompleksi kazandırma düşüncemiz var.Bu konuda çalışmalarımız sürmektedir.

SPORA KAZANDIRMAK İSTİYORUZ

Mahallemizin çocuklarını spora kazandırmak istiyoruz.Şuan kadromuzun tamamı mahallenin gençlerinden oluşuyor. Mahalle dışından iki oyuncumuz var.Ama onlarda bizden tabiki ve varlıkları ile bizlere büyük güç katacaklardır.İyi bir kadro oluşturduğumuzu düşünüyorum,güzel bir ortamımız var.Sadece futbol değil farklı branşlarda da faaliyetler gerçekleştirebiliriz.

Voleybol takımı kurmak gibi bir hayalimizde var.

FAİRPLAY BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ

Lige güzel bir galibiyet ile başladık.Bu bizler için güzel moral oldu.Grubumuz gerçekten kaliteli bir grup, çok önemli iyi ekipler var.Bizim için centilmenlik herşeyden önce geliyor.Rakiplerimizin hepsine saygı duyuyoruz.Taraftarlarımız ile bu konuda istişare yaptık.Hiç bir şekilde ne rakip takıma,ekibine,hakemlere,saha içi görevlilerine kötü söz ve eylemde bulunulmaması yönünde anlaştık.Centilmence sahada mücadelemizi en güzel şekilde vereceğiz.Tüm takımlara başarılar diliyorum.

KARDEŞ KULÜPLERİMİZ

Modern Eğitimciler ve Çamlıspor kardeş kulüplerimizdir.

Aynı zamanda bizim mahallemizinde takımları sayılırlar.Birbirimizi destekleyeceğiz.

Son olarak bu süreçte bizlere destek olan herkese teşekkür ederiz.Pazar günü Nurettin Zafer Stadı' nda 16.00'da maçımız var.Herkesi bekliyoruz.