Düzce Millet Vekili Ercan Öztürk '' İl Başkanımız Hasan Şengüloğlu ve İl teşkilatımızla birlikte, Gümüşova İlçe Başkanımız Fatih Özcan ve ilçe teşkilatımızdaki yol arkadaşımızla bir araya geldik. Yerel seçimlerde göstermiş oldukları başarılı çalışmaları ve gayretleri için tüm teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyorum. Birliğimiz daim olsun'' ifadelerini kullandı.Whatsapp Image 2024 04 26 At 18.10.14

İl Başkanı Hasan Şengüloğlu '' Milletvekilimiz Ercan Öztürk ve İl Teşkilatımızla, İlçe Başkanımız Fatih Özcan ve kutlu davamızın fedakar mensuplarıyla bir araya geldik. Seçim sürecinde gösterdikleri gayret ve emekleri için her bir teşkilat mensubu kardeşime ayrı ayrı şükranlarımı sunuyorum.'' ifadelerini kullandı.

ÇOK DAHA HIRSLI ÇOK DAHA GAYRETLİYİZ ÇOK DAHA HIRSLI ÇOK DAHA GAYRETLİYİZ

GÜMÜŞOVA BELEDİYE BAŞKANI KENAN SÜBEKÇİ'Yİ ZİYARET ETTİLER.

İl Başkanı Hasan Şengüloğlu'' Millet Vekilimiz Ercan Öztürk ve teşkilatımızla birlikte Gümüşova Belediye Başkanımız Kenan Sübekçi'yi ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulunduk. Gümüşova'mızın Gerçek Belediyecilik dönemi tüm hemşerilerimiz için tekrardan hayırlı olsun. Her anında Gümüşova'nın yanında olacak, eser ve hizmet belediyeciliğinde çıtayı hep birlikte yukarıya taşıyacağız.'' ifadelerini kullandı.