AK Parti'de seçimler nedeniyle geçen yıl yapılamayan geleneksel istişare kampı bu yıl yapılacak. İstişare kampında alınan kararlarla birlikte  değişim süreci başlayacak. Değişimde kamp ve kongreden oluşan 2K formülü ile yoluna güçlenerek devam etmeyi planlayan AK Parti'de kamp hazırlıkları başladı.

31 Mart seçimlerinin sonuçları değerlendiricek.Planlanan belediye başkanları kampında da izlenecek yol haritası belirlenecek.

Kamp2

AYDINPINAR VE SAMANDERE ZİYARETÇİ AKININA UĞRADI AYDINPINAR VE SAMANDERE ZİYARETÇİ AKININA UĞRADI

ERDOĞAN'DAN SEÇMENİN GÖNLÜNÜ YENİDEN KAZANMAK İÇİN TALİMAT 

Yapılacak olan değişimin ilk etabında bazı genel başkan yardımcılarının değiştirilmesi, il başkanlarına da yeni atamalar yapılması bekleniyor. Milletvekillerine yönelik 31 Mayıs ve 2 Haziran arasında  gerçekleştirilecek geleneksel istişare kampında yeni yol haritasının çerçevesini kurmaylarıyla paylaşacak olan Cumhurbaşkanı Erdoğan, TBMM'de vekillerin disiplinli şekilde çalışmaları, her vekilin başta kendi seçim bölgeleri olmak üzere sahayı ihmal etmemeleri, yerel seçimde tercihini başka partiden yana kullanan seçmenin gönlünün yeniden kazanılması için talimatlar vereceği konuşuluyor.

Kamp3

KAMPA KİMLER KATILACAK 

Kampa bakanlar, bakan yardımcıları, MKYK üyeleri, MDK üyeleri, parti içi demokrasi hakem kurulu üyeleri, siyasi erdem etik kurulu üyeleri, kurucular kurulu üyeleri, milletvekilleri, kadın ve gençlik kolları, birim başkan yardımcıları katılacak.

Düzce'de tanıdık isimlerin teşkilatta görev alacağı konuşuluyor.

Editör: Haber Merkezi