AK Parti Düzce Milletvekili Ercan Öztürk, AK Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu ve beraberindeki heyet, Şehitler Haftasında şehit ailelerini ziyaret ederek sohbet ettiler.

ADALET BAKANI YILMAZ TUNÇ DÜZCE’DE ADALET BAKANI YILMAZ TUNÇ DÜZCE’DE

G Lnd Fh Z Xo A A J G P5

AK Parti Düzce Milletvekili Ercan Öztürkve beraberindeki AK Parti heyeti 6 Şubat depreminde şehit olan Turan Uğurlu’nun Düzce’de yaşayan ailesi ve 24 Ekim 2018’de Erzincan’da operasyona giderken bindiği aracın devrilmesi sonucunda şehit olan Uzman Çavuş Furkan Kaplanbaba’nın ailesi ile bir hanelerinde araya geldi.

G Ln R84 S X E A Ec O Py

Ardından 4 Eylül 2020 tarihinde Suriye’de insani yardımda bulunan Kızılay aracına düzenlenen saldırıda şehit olan Mehmet Arif Kıdıman’ın ailesini hanesinde ziyarette bulundu.

G Ln F Mzg Xk A Am C Hn

AK Parti İl Başkanı Hasan Şengüloğlu ve beraberindeki heyet 15 Temmuz Gecesi Ankara Gölbaşı’ndaki Özel Harekat Daire Başkanlığına düzenlenen hain saldırıda şehit olan 4. Sınıf Emniyet Müdürü Ufuk Baysan’ı kabri başında dualarla yad etti. Ardından şehidin ailesi ile evinde bir araya geldi.

G Ln D R Yd W M A Qmdp

Şengüloğlu ardından 6 Eylül 2015’te Dağlıca’da bölücü terör örgütü PKK tarafından askeri aracın geçişi sırasında el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonrası şehadete yürüyen Sözleşmeli Piyade Er Cihan Aksarı’nın ailesini ve 5 Şubat 2020’de Van’ın Bahçesaray ilçesinde katıldığı arama kurtarma çalışmalarında çığ düşmesi sonucu şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Özgür Işık’ın ailesini ziyaret etti. Şengüloğlu, "Rabb’im, şehitlerimizin makamlarını âlî eylesin, sizlere sabr-ı cemîl ihsan eylesin. Sizler şehitlerimizin bizlere emanetlerisin, sizlere hiçbir zaman yalnız bırakmayacağız" ifadelerini kullandı.

G Lo X N S W I A Akvia