Başkan Albayrak, hizmetlerin halk tarafından olumlu bir şekilde değerlendirilmesinin kendisini ve ekibini mutlu ettiğini belirtti.

CİMER aracılığıyla gelen geri bildirimlerin, belediyenin hizmetlerinin etkinliği ve halkın memnuniyeti açısından önemli bir gösterge olduğunu ifade eden Başkan Albayrak, "Kısa zamanda bu sonucun oluşmasından dolayı çok mutlu oldum. Halkımızın beklentilerine cevap vermek ve yaşam kalitesini artırmak için yoğun çaba harcıyoruz. Bu güzel haberi sizlerle paylaşmak istedim" dedi.

Snapinsta.app 448957968 18441196540024515 9018397372995544181 N 1080

AK PARTİ TBMM GRUP BAŞKANI GÜLER’DEN ÖZLÜ’YE TEŞEKKÜR AK PARTİ TBMM GRUP BAŞKANI GÜLER’DEN ÖZLÜ’YE TEŞEKKÜR

Başkan Albayrak, belediye olarak daha güzel ve yaşanabilir bir Akçakoca için çalışmalarının süreceğini belirterek, "Vatandaşlarımızın yaşam standartlarını yükseltmek, altyapıyı güçlendirmek ve çevre düzenlemeleri yapmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Aldığımız geri bildirimler bizim için yol gösterici oluyor ve bu doğrultuda hizmetlerimizi geliştiriyoruz" şeklinde konuştu.

Başkan Albayrak, CİMER üzerinden gelen teşekkür mesajının yanı sıra şikayet ve önerilerin de belediye yönetimi için değerli olduğunu vurgulayarak, "Halkımızın her türlü görüşü ve talebi bizim için önemlidir. Bu iletişim kanalı sayesinde daha şeffaf ve katılımcı bir yönetim anlayışı benimsiyoruz" diye ekledi.

Haber: Sena Bozkurt 

Editör: Haber Merkezi