AK Parti Belediye başkan adayları için Erol Güngör Kültür Merkezi'nde tanıtım toplantısı düzenlendi. Toplantı ardından, Kaynaşlı Belediye Başkan Adayı Ahmet Türkmen konvoy eşliğinde Kaynaşlı Ak Parti İlçe Merkez binasına geçti. İlçe Merkez Binasında Kaynaşlı Ak Parti Belediye Başkan Adayı Ahmet Türkmen ve Kaynaşlı Ak parti İlçe Başkanı Bayram Parlak, Kaynaşlı Kadın Kolları, Kaynaşlı Gençlik Kolları ve teşkilat üyeleri yoğun bir çoşkuyla karşıladılar.

97Fd7B56 5Ac8 4E14 9Ba0 Ab231550Dcb3

Kaynaşlı Ak parti İlçe Başkanı Bayram Parlak, İlçe binasında yaptığı açıklamada "Çok kıymetli aday adayları ile geçirdiğimiz sürecin sonunda Kaynaşlı Belediye Başkan Adayımız Ahmet Türkmen olmuştur. Kaynaşlı Kadın kolları, Kaynaşlı Gençlik kolları ,  aday adayı arkadaşlarımız ve teşikalat üyelerimiz ile  birlik beraberlik içinde birlikte seçim startını verdik.   Kaynaşlı'da yine Ak parti Belediyeciliğinin, hizmetlerini yerine getireceğiz Partimize ve Kaynaşlı'mıza hayırlı olsun.Seçim çalışmasını centilmence yürütüp, kapı kapı dolaşıp, sıkılmadık el dokunmadık kişi bırakmayacağız.." ifadelerini kullandı.

F97512A1 4B72 468B 8Fca 3F3A3F64Ed88

Kaynaşlı Ak Parti Belediye Başkan Adayı Ahmet Türkmen "Çok değerli aday adayları ile aday adaylığı sürecinde Kaynaşlı Belediye Başkan  adaylığı tarafıma bildirildi. Bu süreçte desteğini esirgemeyen başta ailem olmak üzere Kaynaşlı Ak parti İlçe Başkanı Bayram Parlak'a , Düzce Milletvekili Ercan Öztürk'e, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir'e,  Düzce Belediye Başkanı  Faruk Özlü'ye  ve Teşkilat üyelerimize  teşekkür ediyorum. Aday adayı arkadaşlarımız ve Teşkilat üyesi arkadaşlarımızla sahada olacağız, kimseyi kırmadan, sevgi barış dile yine Kaynaşlı'da Ak Parti Belediyeciliğini getireceğiz. İlçemize ve partimize hayırlı olsun" ifadelerini kullanarak sözlerini tamamladı.