AK Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu,  Anneler Günü dolayısı ile bir kutlama mesajı yayımladı. 
Mesajında annelerin önemine vurgu yapan  Şengüloğlu  "Fedakarlığın ve sınırsız sevginin timsali, en kıymetli varlığımız,  sevgi, emek, fedakârlık, merhamet gibi yüce hasletlerin sembolü olan annelerimizin, Anneler Günü'nü tebrik ediyorum.  Şefkat yuvası ve güvenli bir liman olan annelerimiz, bizim baş tacımızdır. Üzerimizdeki haklarını hiçbir zaman ödeyemeyiz.  Annelerimiz  karşılıksız sevgi, sabır ve fedakarlık gibi yüce hasletleriyle topluma örnek olmaktadırlar.AK Parti olarak evlatları için tüm zorluklara göğüs geren ve hoşgörüsüyle yolumuzu aydınlatan annelerimizin, ihtiyaçlarının ve beklentilerinin karşılanması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.
    Layık oldukları hürmet,  sevgi ve saygıyı onlardan eksik etmemeliyiz. Başımızın tacı annelerimiz her daim hürmetlerin en büyüğünü hak ediyor. Ahirete irtihal etmiş tüm annelerimizi rahmetle ve minnetle yâd ederken , tüm annelerimize sağlıklı ve huzurlu bir ömür temenni ediyor,  bu anlamlı  ve özel günlerini tebrik ediyorum’’ ifadelerini kullandı.

  Filistin’deki annelerin  acısını paylaşan  Şengüloğlu yaşanan işgale , o kadar acıya rağmen çocukları için ayakta durmaya çalışan anneler için de zulmün sona ermesini diledi.

FINDIKTA HASTALIK VE ZARARLILARLA MÜCADELE FINDIKTA HASTALIK VE ZARARLILARLA MÜCADELE

Snapinsta.app 436472720 1188655325823589 4850555465656311621 N 1080